מי אנחנו ?

מה קורה כאשר אנשי טכנולוגיה יצירתיים נפגשים עם אנשי חינוך מנוסים ? ומחליטים לייצר פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לטובת מערכת החינוך.

קינדקס פותחה על ידי בית התוכנה סאדיל טכנולוגיות, בית תוכנה אשר מעסיק אנשי פדגוגיה ותיקים ומהנדסי תוכנה מצטיינים שהחליטו להביא לעולם החינוך את מיטב המוצרים הטכנולוגיים שיתנו מענה לצרכים הייחודיים והמשתנים של מערכת החינוך ולכל הגורמים המעורבים בה.

כולנו מבינים את החשיבות של הטכנולוגיה בשיפור וייעול תהליכים פדגוגיים. מנהלים ומורים מצפים כי הטכנולוגיה תעזור להם ביום יום, תחסוך להם זמן ותסייע להם בקבלת החלטות ניהוליות-פדגוגיות חכמות. לצערנו, זה לא המצב, אומנם קיימים לא מעט פתרונות אבל הם רחוקים מלספק את הסחורה ובתי ספר רבים שבויים בידי טכנולוגיות שלא עונות על הצורך האמיתי שלהם. צוותי הוראה חווים קושי בתפעול הכלים הטכנולוגיים הקיימים ומנהלים מרגישים חוסר תועלת מאותם כלים וחשים לפעמים בלבול מהיצע הפתרונות שקיים בשוק.

קינדקס צמחה מתוך כותלי בית הספר ופותחה מתוך ראיה מערכתית פדגוגית-חינוכית רחבה הרואה בטכנולוגיה אמצעי מרכזי לשיפור רמת ההוראה והלמידה בבית הספר. קינדקס מספקת ארגז כלי ניהול עשיר הנותן מענה הוליסטי לבית הספר ולכל בעלי התפקידים, תלמידים, מורים והורים, והכל, באפליקציה אחת חכמה, גמישה וידידותית מאוד למשתמש.

 

החזון שלנו

שואפים להיות שחקן מרכזי ומוביל בתחום החינוך ולהפוך את קינדקס למותג עולמי בתחום של טכנולוגיית למידה וניהול פדגוגי

"אם אתה מסוגל לחלום זאת, אתה מסוגל לבצע זאת", וולט דיסני

צוות

אברהים סאנע, מנכ"ל

ארכיטקט תוכנה

יזם הייטק, איש תוכנה עם וותק של 15 שנה. בוגר תואר ראשון מהטכניון ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון בהנדסת מערכות מידע ותוכנה. נבחר ב 2013 על ידי עיתון דה מרקר כאחד מתוך שבעת ההייטקסטים המבטיחים של ישראל.

קאיד טורי

מתכנת בכיר

מהנדס תוכנה עם ניסיון של למעלה
מחמש שנים. לשעבר מורה למחשבים,
בוגר הנדסת תוכנה בהצטיינות.

נאדר אפיניש

מנהל מוצר

איש חינוך עם וותק של 15 שנה, בוגר תואר שני בניהול מערכות חינוך. רכז תקשוב לשעבר. בשנת 2009 נבחר למורה של המדינה.

מוחמד הואשלה,

מומחה UIUX

מעצב אפליקציות, מומחה בעיצוב
ממשקי אדם מחשב. בוגר מכללת סמי
שמעון בתחום של גרפיקה ועיצוב חזותי.

עדי דניאל

מנהלת שיווק ומכירות

בעלת נסיון רב בעולם המכירות והשיווק הדיגטלי. בוגרת תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה בתקשורת .
עבדה בשנים 2014-2020 כמנהלת מערך המכירות של בה"ס לאנגלית "וולסטריט" ,לפני כן ניהלה מוקד בתחום הביטוח וסיימה את השירות הצבאי כסמ"ר ,מפקדת ומדריכה קורס נשק קל.

צביקה פרנק

מנהל חדשנות ופיתוח עסקי

מחמוד סעיד

מתכנת צד לקוח

מונא אבו כף

מנהלת תמיכה

נאדא סעיד

תמיכה