אבטחת מידע

המערכות של קינדקס  עומדת בכל דרישות האבטחה שמקובלות כיום בעולם. המערכת מאוחסנת בחוות הדעת של משרד החינוך אשר מתופעלת על צוות טכני מיומן של חברת בזק בינלאומי. השרת של e-count  מוגן ברמת הרשת על ידי חומת אש של חוות הדעת ומוגן ברמת האפליקציה על מערכת WAF – Web Application Firewall. רמות אבטחה זו מספקת הגנה רב שכבתית ומונעת התקפות או נסיונות חדירה לשרת או למערכת עצמה.

בנוסף לכך, התקשורת  בין המחשב האישי או הטלפון האיש לבין השרת עצמו עוברת הצפנה באמצעות תקן SSL אשר מבטיח כי הנתונים המועברים ממכישירי הקצה לשרת האפליקציה ולהפך אינו ניתן לפענוח על ידי גורם שלישי

שמירת סיסמאות

כל הסיסמאות עוברות תהליך הצפנה באמצעות האלגוריתם של md5 לפני שהן מוכנסות למסד הנתונים. כך שגם במקרה של פריצה למסד הנתונים לא תהיה אפשר לגלות את הסיסמאות של המשתמשים במערכת.

תכנון מתקדם

בנוסף לרמת האבטחה הטכנית גם המבנה והארכיטקטורה של המערכת תורמים לרמת האבטחה של המערכת. המערכת מורכבת ממספר רכיבים כאשר כל רכיב אחראי על ביצוע מספר פעולות מצומצם ומעביר או מקבל מידע משאר הרכיבים. מבנה כזה מאפשר פיזור של הסיכונים על כלל הרכיבים במערכת, כך שבמקרה שאחד הרכיבים הותקף יהיה קל מאוד להחליף אותו ושאר הרכיבים נשארים ללא פגע ויכולים להמשיך לתפקד כרגיל.

סגירת תפריט

נא מלא את פרטיך. אנו נעביר אליך מייל עם פרטי הגישה לגירסת התנסות שלך (:

הצטרפו עכשיו לקינדקס וקבלו גישה למגוון יישומים פדגוגים חדשניים לניהול בית הספר.

נא השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

תודה על ההרשמה !

תרשמו גם לניוזליטיר

ותהיו מעודכנים !